logo

Szybki kontakt
z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

bok@proneteus.pl

Jesteś tutaj:

O NASZEJ FIRMIE

Spółka PRONETEUS to efekt współpracy 4 regionalnych operatorów (ADE z Sędziszowa, Laser z Jędrzejowa, ONLINE s.c. ze Szczekocin, Simset.Net z Małogoszcza), którzy świadczą swoje usługi internetowe od 2003 roku. Długa obecność na rynku pozwoliła nam zbudować rozległą sieć z wykorzystaniem zarówno technologii bezprzewodowych, kablowych jak i światłowodowych.

Nasza stale rozrastająca się infrastruktura obejmuje swoim zasięgiem gminy: Jędrzejów, Szczekociny, Małogoszcz, Sędziszów, Kozłów, Nagłowice, Radków, Secemin, Oksa, Wodzisław, Moskorzew, Irządze, Lelów, Secemin, Włoszczowa a kolejne są w trakcie przyłączania.

Nazwa Spółki PRONETEUS nawiązuje do mitologicznej postaci Prometeusza, który dał człowiekowi ogień oraz nauczył go wielu praktycznych rzeczy: przetapiać metale, gotować jedzenie, uprawiać rolę, kuć zbroje, budować domy, czytać, pisać i ujarzmiać siły przyrody.

Nasza Spółka jak mityczny Prometeusz chce dostarczać swoim klientom „medium”, bez którego współczesny człowiek nie jest w stanie w pełni funkcjonować we współczesnym społeczeństwie. To dzięki Internetowi i szeroko pojętej łączności człowiek obecnie zdobywa informacje, komunikuje się, pracuje, uczy i bawi.

Do Proneteusa dołączyła także i aktywnie go współtworzy spółka budownictwa telekomunikacyjnego Nexatel z Kielc. Sprawia to, że Proneteus, korzystając z własnych zasobów, jest w stanie przeprowadzić proces przyłączenia klienta do sieci internetowej od momentu projektu po włączenie wtyczki do komputera, jak również późniejszą obsługę sieci i serwis sprzętu komputerowego.

logo_carousell

ŁĄCZYMY SIĘ DLA CIEBIE

DLACZEGO WARTO

WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS

DOSTĘP DO
NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII

DOŚWIADCZENIE
PIĘCIU ZNANYCH MAREK

LICZNE PAKIETY
ORAZ PROMOCJE

NIEZAWODNOŚĆ
I GWARANCJA JAKOŚCI